Корзина
2290 отзывов
Уже в продаже новинки картин Babylon и Babylon Premium!Выбирай здесь!
Триптихи – модульні картини по номерам
Контакты
Картины по номерам, раскраски по цифрам
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38044223-01-00многоканальный, звоните с 9 до 18
+38096098-99-00
+38093600-77-11
+38099933-83-63
Ирина, Ксения
УкраинаКиевпроспект Степана Бандеры 6, корпус №1 - выдача заказов
ponomeram
Карта

Триптихи – модульні картини по номерам

Триптихи – модульні картини по номерам

Модульні картини - це ідеальне рішення для оформлення сучасного інтер'єру. Багато сучасних дизайнерів рекомендують їх для оформлення не тільки віталень і спалень, але і для офісів та домашніх кабінетів.

Модульна картина - це кілька окремих картин, об'єднаних єдиним сюжетом, які кріпляться на стіні на невеликій відстані одна від одної.

На окрему увагу заслуговують модульні розмальовки для дорослих, адже ці картини ви повністю створюєте своїми руками. Завдяки великому розміру полотна вона виглядає дуже вражаюче.

 

 

Малюємо триптихи за номерами

Найбільш поширений варіант модульної картини це триптих, який складається з трьох окремих фрагментів, проте також можуть зустрічатися і диптихи (два фрагмента), квартети (чотири) і поліптихи, що складаються більш ніж з чотирьох частин.

Кожна з частин такої картини розмальовки за номерами малюється окремо, а після того як все три фрагмента будуть готові ви можете вішати ваш шедевр на стіну. До речі, ще одним плюсом модульних картин є те, що їх складові частини ви можете просто повісити в ряд, або проявити дизайнерську фантазію і розташувати їх в шаховому порядку, квадратом або будь-яким іншим незвичайним способом.

У нашому інтернет магазині ви знайдете величезний вибір модульних картин розмальовок за номерами, серед яких особливою популярністю користуються триптихи з квітами і натюрмортами, зображеннями природи і міськими пейзажами.

Види триптихів

Зображення на триптиху може бути в двох варіантах:

Перший - це велике зображення розбивається три або більше/менше фрагментів, з яких потім складається готова картина. Виглядають такі картини розмальовки дуже незвично, але вішати їх складові потрібно в строго зазначеному порядку.

Другий - триптих складається з трьох окремих картин, об'єднаних загальним сюжетом і кольоровою гамою. Наприклад, три букета, три пейзажа одного і того ж міста, три портрета одного автора та інші.

Кількість фрагментів

Ви можете розмальовки для дорослих купити в трьох основних варіантах:

  • Диптих - 2 модуля. В наборі дві картини, які можуть складати як один сюжет, так і бути самостійними картинами, які доповнюють одна одну. Розміри у складових диптиха частіше однакові, проте, бувають і картини з фрагментами різної величини.
  • Триптих - 3 модуля. В набір входять три картини. Триптихи користуються найбільшою популярністю, через те що три картини найбільш гармонійно створюють закінчену композицію. Найбільш популярні розміри триптихів 50 х 150 см (одна картина 50 х 50 см) і 50 х 120 см (одна картина 40 х 50 см).
  • Квартет - 4 модуля. Об'єднані загальним сюжетом 4 картини, які найчастіше розташовують в формі квадрата.

Такі картини розмальовки можна купити в якості подарунка людині, котра захоплюється рукоділлям і любить створювати прекрасні речі для прикрашання свого будинку.

facebook twitter
Предыдущие статьи