Продавец Картины по номерам, раскраски по цифрам развивает свой бизнес на Prom.ua 7 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
3954 отзыва
Меняем фото нарисованной картины на скидку 5%!Детали

Картины по номерам и товары для творчества и хобби с доставкой по Украине

+380960989900
+38 (096) 098-99-00
+38 (099) 933-83-63
+38 (093) 600-77-11

Інструкція до набору з вишивки хрестиком ТМ Ідейка

Інструкція до набору з вишивки хрестиком ТМ Ідейка

  Эта инструкция доступна также на русском языке.

 

 

 

 

 

 

1. В наборах на канві № 11, завдяки методу точного нанесення схеми безпосередньо на канву робить вишивання надзвичайно зручним та комфортним для очей. Символи надруковані на тканині дуже чітко. Вам потрібно тільки обрати нитки згідно ключу.

 

В наборах для вишивки хрестом на канві № 14 починати вишивку рекомендується з середини і рухатися до країв. Таким чином уся картинка буде розташована посередині. Для того щоб визначити центр канви, необхідно скласти канву навпіл спочатку горизонтально, а потім вертикально, і відмітити булавкою центр.

 

2. Існує декілька видів стежків: повний хрест, напівхрест, ¾ хреста, французький вузол та зворотній стежок.

 

3. Кожен відрізок ниток муліне складається з 6 ниток і може бути поділений на ту кількість ниток, яка вам необхідна. Набори на канві № 11 передбачають вишивку в 3 нитки, а набори на канві № 14 – в 2 нитки. Зворотній стежок слід виконувати в 1 нитку.

 

Кольорова схема дуже зручна і не дозволить вам помилитися, тому вишивка хрестиком картини не викликає у вас жодних проблем. Кожному номеру ниток відповідає свій колір та символ на схемі.

Для зручності ми радимо відмічати на схемі ті хрестики, які ви вже вишили, або вишивати квадратами 10х10 хрестиків. Зверніть увагу, що зворотній стежок слід виконувати наприкінці вишивки, коли всі інші види стежків вже зроблені.

 

4. Що робити коли вишивку закінчено

Для наборів для вишивки хрестиком на канві №11.

  • Після того як робота буде повністю закінчена, покладіть тканину в злегка теплу воду (приблизно 300С).
  • Залишіть тканину на деякий час (година або більше), поки уся фарба не зійде.
  • Прополощіть декілька разів. Якщо виникне потреба, змінить воду та залиште вишивку ще на деякий час. Поки фарба не зійде, не тріть тканину, не прасуйте та не сушить.
  •  Коли фарба зійде можна приступати до прання. Замочіть тканину з додаванням м’якого засобу для прання, який не містить хлору, потримайте деякий час у воді, а потім випріть руками та прополощіть.
  • Потім заверніть вишивку в сухий рушник і відіжміть. Сушити вишивку слід розклавши її на рушникові.  
  • Коли вишивка висохне, попрасуйте її з зворотної сторони, тоді хрестики стануть об’ємними. Після цього роботу можна оформити в рамку, зробити подушку, або все, що підкаже вам фантазія.

 

Для наборів для вишивання хрестом на канві № 14.

  • Після закінчення роботи, готову вишивку слід випрати та попрасувати. Замочіть тканину з додаванням м’якого засобу для прання, який не містить хлору, потримайте деякий час у воді, а потім випріть руками та прополощіть.
  • Потім заверніть вишивку в сухий рушник і відіжміть. Сушити вишивку слід розклавши її на рушникові.
  • Коли вишивка висохне, попрасуйте її з зворотної сторони, тоді хрестики стануть об’ємними. Після цього роботу можна оформити в рамку, зробити подушку, або все, що підкаже вам фантазія.