Корзина
2290 отзывов
Уже в продаже новинки картин Babylon и Babylon Premium!Выбирай здесь!
Обираємо картини за номерами для дітей
Контакты
Картины по номерам, раскраски по цифрам
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38044223-01-00многоканальный, звоните с 9 до 18
+38096098-99-00
+38093600-77-11
+38099933-83-63
Ирина, Ксения
УкраинаКиевпроспект Степана Бандеры 6, корпус №1 - выдача заказов
ponomeram
Карта

Обираємо картини за номерами для дітей

Обираємо картини за номерами для дітей

Часто клієнти нашого інтернет магазину задають питання - як вибрати підходящу недорогу картину по номерам для дитини?

Це пов'язано з тим, що з початку картини по номерах розраховувалися на дорослу аудиторію, тому багато сюжетів, представлених на нашому сайті, відрізняються великою кількістю деталей і чітким прорисовуванням, завдяки чому не зовсім підходять для дитячого творчості. Однак, як показує практика, якщо підібрати підходящий і неважкий сюжет, то картини за номерами принесе море позитивних емоцій, а готова робота стане предметом гордості для вашої дитини.

 
Як обрати картину по номерам для дитини?


На що варто звернути увагу в першу чергу? Для початку ми рекомендуємо обирати картини за складністю, яка вказана на початку опису до кожної з розмальовок. Картинки складності 2-3 ми радимо дітям від 7-8 років. Сюжети складності 4 і вище краще малювати з батьками, тому що дітям може бути важко малювати дрібні деталі.
Взагалі, головним фактором при визначення складності - виступає кількість кольорів та дрібних деталей - чим більше деталізація розмальовки, тім важче буде з нею впоратися дитині. Якщо ви плануєте картини за номерами купити щоб малювати їх разом з дитиною, то вона може просто намалювати великі фрагменти, а ви допоможете прорисовувати маленькі деталі.


Кращі дитячі сюжети розфарбування по номерам


В категорії Детские раскраски по номерам ви знайдете великий вибір нескладних картин по номерам з зображеннями героїв мультфільмів, коміксів та забавних тварин. Як і у дорослих картинах, зображення в них розбите на пронумеровані фрагменти, які потрібно закрасити акриловими фарбами з відповідних тюбиків. Такі картини малювати по номерам зовсім не складно, тому що в них багато крупних фрагментів.

  

Доречи, на нашому сайті вибір дитячих сюжетів не обмежується лише категорією Детские раскраски по номерам - наприклад, в розділах Тварини або Інші предмети також знайдеться безліч оригінальних сюжетів, з якими легко справиться навіть дуже юний художник.

Наприклад, Умный лягушонок (BK-GX9344), Милый котик (VK118), Назад в 60-е (оранжевая машина) (VK172), Любимые игрушки (VK146) та безліч інших не складних, але дуже красивих картин.

  

  


Для найменших прихильників творчості у нас є розділ Детские, герои мультфильмов. Зображення на таких розмальовках також розбите на окремі фрагменти, але вони не пронумеровані і фарби, що йдуть в комплекті, потрібно змішувати на невеликій палітрі. Розфарбувати картинку можна як відповідно до ескізу, надрукованого на упаковці, так і керуючись лише власною фантазією.

Всі виниклі питання ви можете уточніть у наших менеджерів, які допоможуть вам підібрати картину, враховуючи вік та стать вашої дитини. Якщо вам потрібні картини за номерами з доставкою у Львів, Київ, Одесу, Харків та будь яке інше місто, то ви точно потрапили за адресою!

facebook twitter
Предыдущие статьи