Корзина
3247 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Уже рисовали картину? За фото готовой работы скидка 5%!Детали

Картины по номерам и товары для творчества и хобби с доставкой по Украине

+380960989900
+380960989900
+380999338363
+380936007711

Слідуй за мною - картини по номерах

Слідуй за мною - картини по номерах

Відмінною рисою всіх їх фото є незвичайний ракурс: на фоні наймальовничіших куточків планети ми бачимо лише спину прекрасної дівчини, яка веде фотографа за руку.

Роботи в стилі «Слідуй за мною» стали основою для величезної кількості друкованої продукції: календарі, прінти на футболках, фотошпалери і багато іншого. Не оминули увагою цю чудову серію і творці картин за номерами - картини своїми руками, фото яких представлені у нас на сайті, можуть тепер прикрасити і ваш будинок.

Переглянути всі розмальовки Слідуй за мною

Історія популярності

Ось як автор проекту Мурад Османн описує початок їхнього проекту: "Перше наше фото було зроблено абсолютно випадково в Барселоні, в 2011 році. Ми тоді ще не були одружені і вперше поїхали разом відпочивати. Наташа - любителька історичних пам'яток, а я обожнюю фотографувати. Вона взяла мене за руку і потягнула, і я випадково зобразив цей момент. Кадр нам так сподобався, що ми вирішили і далі знімати в цій стилістиці ".

Ідея виявилася настільки цікавою, що за короткий проміжок часу ця пара посіла третє місце в рейтингу найбільш популярних користувачів російського представництва Instagram, а кількість їх підписчиків давно перевищила мільйон чоловік. На сьогоднішній день пара встигла відвідати більше п'ятдесяти країн, безліч виставок, стала авторами двох книг про подорожі і створила власну передачу на Першому каналі.

 

Цікаві картини своїми руками з серії Слідуй за мною

Завдяки нашому інтернет магазину всі шанувальники творчості Мурада і Наташі можуть створити картини своїми руками з улюбленими сюжетами. Всі розмальовки, представлені в нашому магазині, надруковані на якісному лляному полотні, фарби повністю відповідають зображенню на сайті і добре лягають. Більшість розмальовок Слідуй за мною мають середній рівень складності, тому з ними впораються навіть художники-початківці.

Якщо ви любите подорожувати, вас захоплюють заплутані вулички Венеції, ви мрієте своїми очима побачити пам'ятки Парижа і Нью-Йорка, побувати на водоспадах Бразилії і відвідати легендарний Тадж-Махал в Індії, то вам обов'язково сподобаються наші сюжети з серії картин Слідуй за мною. Малювати ці картини своїми руками справжнє задоволення, а готова картина стане прикрасою вашого будинку або оригінальним подарунком близькій людині.