Корзина
3663 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Получи скидку 5% за фото нарисованной картины!Далее

Картины по номерам и товары для творчества и хобби с доставкой по Украине

+380960989900
+38 (096) 098-99-00
+38 (099) 933-83-63
+38 (093) 600-77-11

Розпис по номерах за мотивами картин Річарда Макнейла

Розпис по номерах за мотивами картин Річарда Макнейла

Серед прихильників рукоділля великою популярністю користуються вишивки, пазли і розмальовки за мотивами його картин.

Не став винятком і акриловий живопис за номерами - в нашому інтернет магазині ви знайдете великий вибір наборів для малювання, з якими ви можете створити своїми руками репродукцію роботи улюбленого художника.

Подивитися всі картини акриловими фарбами Річарда Макнейла

Творчість Річарда Макнейла

Народився відомий художник в Англії в місті Вустер, в 1958 році. Першим місцем його роботи була Вустереська Королівська мануфактура, що займається виробництвом всесвітньо відомих виробів з фарфору. Робота з порцеляновими виробами відбилася на його подальшій творчості - крім картин він працював в області кераміки, скульптури, графіки, причому як в Англії, таки і за кордоном.

Макнейл провів багато років в Америці, його компанія «Bronn Fine Art», створювала великі, ексклюзивні скульптури в стилі американського західного мистецтва. Одним з його найбільших досягнень була виставка художніх творів в Овальному кабінеті Білого дому.

Після повернення в рідне місто художник довгий час працював в якості фрілансера, займаючись приватними замовленнями, а в 2009 році разом з дружиною і синами заснував студію для просування своїх ліцензованих робіт.

Річард Макнейл багато часу присвячує подорожам по Європі, черпаючи натхнення для своїх робіт в пейзажах Лондона, Парижа, Рима, Нью-Йорка та інших великих міст.
Головний принцип його творчості - зробити свої твори зрозумілими і доступними широкому колу людей.

  

Розпис по номерах картини Річарда Макнейл

Якщо вам до душі міські пейзажі, ви любите картини, на яких будівлі, люди, тварини і натюрморти опрацьовані до найдрібніших подробиць і здаються «живими», то картини Макнейла створені саме для вас.

На нашому сайті ви знайдете великий вибір наборів для малювання картин по роботах цього художника. Найбільшою популярністю користуються міські пейзажі з видами Лондона, Парижа і Нью-Йорка, витримані в особливій гамі кольорів, що поєднує в собі відтінки яскраво-червоного, сірого і бежевого кольорів. Ще однією улюбленою темою художника є дощ - на багатьох його картинах міські вулички зображені після або під час дощу, а закохані парочки ховаються під яскравими парасольками.

Якщо ви любите малювання по номерах на романтичну тему, то у Макнейла знайдуться чудові сюжети з закоханими парами, які сидять в затишних кафе, цілуються під дощем, гуляють в осінньому парку і просто радіють життю.

Акриловий живопис за мотивами творчості Річарда Макнейла стане справжнім подарунком шанувальникам реалістичних, сучасних картин та неймовірно красивих пейзажів.