Корзина
3663 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Получи скидку 5% за фото нарисованной картины!Далее

Картины по номерам и товары для творчества и хобби с доставкой по Украине

+380960989900
+38 (096) 098-99-00
+38 (099) 933-83-63
+38 (093) 600-77-11

Розмальовки для дорослих – картини для малювання по номерах

Розмальовки для дорослих – картини для малювання по номерах

Творчість дозволяє відволіктись від повсякденної рутини, сконцентрувати думки на важливих ідеях та задумах і, звичайно ж, створити щось неординарне своїми руками. Більшість хобі потребує навчання, довгого пошуку, вибору та покупки потрібних матеріалів і інструментів. Але що ж робити, якщо натхнення прийшло прямо тут і зараз, а часу на довгі пошуки бракує? Пропонуємо економний і цікавий варіант — розмальовки для дорослих, купити які можна в нашому інтернет-магазині.

У чому особливість картини-розмальовки?

Сьогодні є прекрасне рішення для усіх креативних людей, бажаючих долучитись до прекрасного. Розмальовки для дорослих — повноцінні набори для малювання. Автори ідеї та виробники задумавши це ноу-хау, зібрали у комплекти все необхідне для роботи:

  1. Художнє полотно на підрамнику ніби у справжнього живописця.
  2. Три пензлики.
  3. Фарби в герметичних тюбиках — уже підібрані кольори, необхідні для обраного сюжету. 
  4. Схема з контурами та цифрами, якими виділено межі сегментів та відтінки фарб.

Для створення справжньої картини достатньо уважно замалювати сегменти необхідними фарбами. Підказки у вигляді написів значно спрощують процес і схожі на книги-антистресс. Саме тому розмальовки для дорослих стали такими популярними. Почати творити може кожен, потрібно лише обрати малюнок, який вам до вподоби!

Хто обирає хобі малювання по номерах?

Так як немає ніяких обмежень за віком, статтю, професійними навичками, то освоїти це нове діло під силу кожному. Нерідко картинами-розмальовками починають займатись люди, які завжди мріяли малювати. Проте через різні причини і перешкоди не змогли піти в художню школу в дитинстві. Тепер вони мають унікальну можливість втілити мрії!

Малюють картини по номерах рукодільниці і представники різних хендмейд занять. Це розвиває творчі навички, розширює кругозір, вчить компонувати різнокольорову палітру.

Особи будь-яких професій також можуть для себе відкрити картини-розмальовки! Це прекрасний спосіб розслабитись, зняти напругу та поринути в яскравий світ творчості. Уважність, наполегливість та бажання швидко дадуть свої плоди — картину розфарбовану власноруч. 

Найчастіше початківці обирають пейзажі. Серед них виділяються мальовничі зображення лісів, полів, гір, озер, річок, водопадів, сільських будиночків та виноградників. Та панорами відомих міст: Париж, Лондон, Венеція, Нью-Йорк, Київ, Харків та ін. Яскраві вулички та споруди не залишають байдужими ні одного художника, тому міський пейзаж також є один з улюблених жанрів наших клієнтів. Навчитися розмалювати квіти допоможуть натюрморти. Кращим вибором є букети півоній, троянд, ромашок, хризантем, бузку, маків та інших витончених представників флори. 

Пропонуємо переглянути кращі новинки 2017 роки кожного жанру:

Кожна картина відображає характер творця. Тому ваш перший творчий досвід стане унікальним панно! Він асоціюватиметься у вас з тими приємними емоціями та враженнями, які ви відчули, розпакувавши набір та зробивши перші мазки на полотні. Завершивши шедевр, зможете прикрасити кімнату чи робочий кабінет або ж подарувати картину рідним або друзям.