Корзина
3664 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Получи скидку 5% за фото нарисованной картины!Далее
Картины по номерам и товары для творчества и хобби с доставкой по Украине
+380960989900
+38 (096) 098-99-00
+38 (099) 933-83-63
+38 (093) 600-77-11

Моя Украина

У кожного українця є улюблені панорами та місця. Чимало художників відмічали, що немає нічого кращого, ніж традиційний краєвид з хатками, садами, полями з маками і соняшниками. Ці символи стали частиною нашої культури, до якої кожен ставиться з особливим трепетом. Тих, хто любить подорожувати, подобаються романтичні вулиці Львова, Дніпра, Києва та інших міст. Всю любов до Батьківщини можна передати за допомогою полотна, акрилових фарб, пензлів і картини по номерах.

1 2

Розпис по номерам — малюй Київ, Дніпро, Львів

У колекції картин-репродукцій представлені сюжети з Києвом, Львовом, Дніпропетровськом, які нагадають багатьом про коріння, дитинство або чудові подорожі по країні. Львів — одне з найкрасивіших міст Східної Європи, не залишить байдужим жодного мандрівника. Він є справжньою туристичною Меккою не лише для українців, але й іноземних гостей. Відтворити привабливу вуличку з видом на Домініканський собор і монастир вам допоможе новинка від компанії Ідейка картина за номерами "Львів в моєму серці". Цей барвистий пейзаж виглядає як фото з 3-d ефектом, що відображає місцеві легенди.

Серед нашого асортименту ви також побачите картини за номерами, щоб намалювати Дніпро. У будь-яку пору року така картина зігріє і оживить спогади про спекотне літо, безтурботно проведене на березі найбільшої річки. Розфарбовувати полотна із знайомими спорудами удвічі приємніше. У нас навіть була клієнтка з м. Дніпро, яка понад рік чекала, коли з'явиться сюжет з милим її серцю містом. І першою купила картину по номерах Дніпро за тиждень до свого дня народження.

У каталозі Po-Nomeram ви зможете знайти саме той сюжет, який близький вам по духу. Завершена робота стане цінним подарунком для справжнього патріота. Її можна вручити другу або колезі. Душевні шедеври прикрасять і ваш будинок, зроблять його унікальним. Малюйте кращі українські пейзажі!