Корзина
3687 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Получи скидку 5% за фото нарисованной картины!Далее

Картины по номерам и товары для творчества и хобби с доставкой по Украине

+380960989900
+38 (096) 098-99-00
+38 (099) 933-83-63
+38 (093) 600-77-11

Розпис по номерах — популярний тренд в Україні

Розпис по номерах — популярний тренд в Україні

Як вид товарів handmade, картини по номерах виникли в середині минулого сторіччя. Автори ідеї об’єднали дитячі розмальовки й принцип навчання молодих художників, винайдений Леонардо да Вінчі. Так з’явилося нове хобі, яке швидко здобуло світову популярність!

Поява картин-розмальовок в Україні

У нашій країні розпис по номерах з’явився наприкінці 2000-х років. Цікаве заняття оперативно привернуло до себе увагу! Творчі люди, рукодільниці почали відкривати в собі потаємні таланти, спробувавши розфарбовувати акриловими фарбами. Однією з головних причин поширення стало те, що почати малювати міг кожен. Легкі та зрозумілі схеми не потребують спеціальних вмінь та досвіду, достатньо лише мати бажання!

Сьогодні завдяки активному розвитку інтернет торгівлі та появі онлайн-магазинів, покупка творчих наборів доступна для жителів кожного населеного пункту України. У каталозі зручно переглядати асортимент та фото з прикладами готових робіт. На сторінках сайту завжди представлений великий вибір сюжетів на будь-який смак. Розподіл за категоріями, виробниками, розмірами та іншими параметрами дозволяє за декілька кліків знайти цікавий малюнок.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити картини по номерах від найкращих брендів. Найвідомішими являються бренди Babylon, Mariposa, Babylon Premium. Розробники створюють набори, в яких є все необхідне та інструменти укомплектовані в красивій, міцній, картонній коробці.

 

Переваги картин по номерах 

У чому ж секрет приголомшливого успіху розмальовок для дорослих? Попит на картини по номерах у Львові, Києві та в інших містах зростає з кожним днем. Цьому хобі надають перевагу креативні особистості та всі, хто вирішив спробувати себе у ролі митця.

Мотивів для вибору — безліч, виділимо основні:

  • картини-розмальовки не вимагають професійних навичок та знань;
  • малювати корисно всім — вік, стать, рід занять не мають значення;
  • у комплектах зібрано всі матеріали та аксесуари для роботи: полотно на підрамнику, фарби, пензлики, чорно-білий контрольний лист для перевірки кольорів при необхідності;
  • послідовне розфарбовування знімає стрес, напругу і втому, що є надзвичайно корисним при сучасному темпі життя;
  • процес створення шедевру стане нескінченним джерелом ідей;
  • швидкий результат — ви розфарбуєте картину протягом декількох днів чи тижнів.

Цікаво, що розпис по номерах розповсюджується серед різних верст населення. Його обирають:

  • менеджери та офісні працівники, що прагнуть відволіктись від інтенсивної буденності;
  • мами в декреті, які шукають корисну діяльність;
  • пенсіонери, відкриті для нових звершень. 

Вдвічі приємно, що свою роботу можна використовувати для оздоблення інтер’єру або подарувати друзям. Сюрприз у вигляді пейзажу чи натюрморту живописця, хай навіть початківця, здатен здивувати! 

Замовити творчий набір дуже просто: оберіть картину на Po-Nomeram. Доставка здійснюється по всій території України. Наприклад, купити картини по номерах і отримати їх у Києві чи Львів можна через 1-2 робочих дні після підтвердження нашими менеджерами. Таким чином ви за максимально короткий строк розпочнете розфарбовувати бажаний сюжет!