Корзина
3687 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Получи скидку 5% за фото нарисованной картины!Далее

Картины по номерам и товары для творчества и хобби с доставкой по Украине

+380960989900
+38 (096) 098-99-00
+38 (099) 933-83-63
+38 (093) 600-77-11

Картини без коробки — купити найкращі новинки лютого!

Картини без коробки — купити найкращі новинки лютого!

Новинки картин по номерам без коробки завжди довгоочікувані! І це не дивно, адже такі комплекти купують люди, для кого розпис по номерах став незамінним хобі. Цінителі розмальовок для дорослих замовляють полотна для власної творчості, тому відсутність картонної коробки дозволяє заощадити. Крім того виробник поновлює свій асортимент тільки раз на квартал чи півроку.

Сьогодні колекція оновлена дивовижними сюжетами у чорно-білих тонах. Традиційно картини з темними відтінками малюють олівцем. Незвичайний досвід створення чорно-білої картини акриловими фарбами спочатку вас здивує, а потім захопить своїм особливим шармом. Такі картини цікаві не тільки з естетичного боку, але і технічного. Це важливий етап у розвитку майстерності художника.

Обравши картину без коробки в Києві, ви купите її за більш привабливо ціною, ніж набори з упакуванням. Чудові портрети в чорно-білих кольорах із зображенням незнайомок допоможуть освоїти нові вершини живопису.

Черно-белая картина по номерам с девушкой Черно-белая раскраска по номерам с девушкой Черно-белая картина по номерам ноги  

Ще однією цікавинкою новинок є поповнення картин за номерами за мотивами ескізів фотохудожника Мурата Османа "Следуй за мной". Серія вразила оригінальними ракурсами з прекрасною дівчиною, яка веде свого супутника за руку до туристичних пам'яток у різних містах. На полотнах постають відомі місця, природні панорами і величні споруди.

Серед новинок "Следуй за мной" розмальовки за номерами з Римом, Барселоною, Італією, Сінгапуром і Гонконгом. Перед живописцем відкривається кілька завдань: зобразити фігуру людини і створити дивовижний краєвид. Така багата палітра кольорів дозволить вам закріпити знання з колористики.

Следуй за мной Озеро Удайпур Следуй за мной Манхеттен Следуй за мной Сингапур  

Купити картину за номерами без коробки ви можете в інтернет-магазині Po-Nomeram з доставкою по всій Україні.