Картини за номерами Менглей - секрети виробництва
Багато хто з нас вже встигли дізнатися і полюбити цей оригінальний вид хобі, адже створення картини своїми руками – заняття захоплююче і дарує море позитивних емоцій. Мимоволі замислюєшся: а як же досягається цей дивовижний ефект, ким створюються наші улюблені картини за номерами? Сьогодні ми трохи відкриємо завісу таємниці, і проведемо невелику екскурсію на виробництво продукції DIY (Do It Yourself).
Найбільш відомим виробником малюнків за номерами є компанія MENGLEI (Китай),
тому ми розповімо про основні етапи створення картин за номерами саме на прикладі китайських виробництв (існує також маса європейських і американських компаній такого ж спрямування).
Першим ділом, співробітники компанії відбирають оригінали картин, які будуть цікаві нам, покупцям: пейзажі, портрети, малюнки для дітей, шедеври світового живопису – все те, що незмінно радує око і вносить в інтер'єр наших осель особливий настрій.
Потім приходить час для технічної обробки оригіналу, за допомогою спеціальної програми. Дизайнери розробляють графічну схему майбутньої картини, з допомогою цифрової обробки, визначають гаму необхідних кольорів і відтінків.
Наступний етап – перевірка технічної схеми на практиці. Художник перевіряє створений ескіз, уточнює контури і коригує палітру фарб. Все-таки у справах творчості, без людського підходу – ніяк! :)
Далі, коли графічна і колірна схема картини затверджена, потрібно подбати про інших компонентах заповітного набори для творчості: полотні, підрамнику і фарбах – це окремий цикл виробництва.
Матеріал для полотен надходить на завод у великих рулонах. Після того, як полотно пройде через велику машину-принтер, на ньому з'являється знайомий нам усім графічний малюнок з цифрами. Потім рулон розрізають на прямокутники необхідних розмірів і сортують.
Підрамники: від крихітних до наймасштабніших, – навпаки, приїжджають в цех вже в готовому вигляді.
Тепер залишається лише поєднати перше і друге. Тут також використовує людський працю, ручна збірка із застосуванням автоматичних інструментів.
Отже, основа майбутнього шедевра готова. Пора подбає про не менш важливому компоненті – фарбах, адже тільки вони можуть вдихнути життя і глибину в те, що поки залишається всього лише схемою.
Фарби всіх кольорів, відтінків і, не побоюся цього слова, мастей зберігаються на виробництві у великих ємностях, тому розподіл фарб по знайомим нам компактним упаковок – процес кропіткий і відповідальний - треба не тільки точно розлити всі необхідні відтінки по чашечці, але і правильно наклеїти цифрові коди на кожну з них.
Далі – справа за малим – комплектація. До полотна і фарб приєднують додаткову схему малюнка на папері, набір пензликів і кріплення для картини. Все це загортають у захисну плівку і складають у картонну коробку. Готові набори для творчості пакують у великі ящики і відправляють замовникам.
І, нарешті, після довгого шляху, картина за номерами Менглей потрапляє в магазин, а потім – і до покупця.
Тепер залишається лише вибрати сюжет, і - братися за малювання!
- Олена Лазаренко і картини за номерами з її сюжетамиПриготуйте подарунок дитині до Дня Святого Миколая – милі картини з зайченятками!Олена Лазаренко і картини за номерами з її сюжетами