Продавець Картини по номерам, розмальовки по цифрам розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
5949 відгуків
Даруємо знижку 5% за фото намальованої картиниДетальніше

Картина по номерам і товари для творчості та хобі з доставкою по Україні

+380 (96) 098-99-00
+380 (99) 933-83-63
+380 (93) 600-77-11

Вишивка бісером для початківців. Набори для вишивки

Вишивка бісером для початківців. Набори для вишивки

Історія появи бісеру сягає своїм корінням у часи правління фараонів епохи Раннього царства. Вже в ті давні часи одяг правителів Єгипту прикрашали прародительки бісеру ― різнокольорові скляні намистинки. У середні століття, коли бісер був дорогий дивиною, виготовляти яку вміли одні лише муранські склодуви, вишивання цими чудовими блискучими намистинками було прерогативою шляхетних дам.

Черниці знатного походження розшивали венеціанським бісером церковні прикраси та плаття аристократів. І лише в кінці 17 століття, коли бісерна монополія майстрів острова Мурано була зруйнована богемських склярями, жінки всіх станів змогли випробувати свої сили в шляхетному мистецтві вишивки бісером. Золотий вік бісерної вишивки припадає на 19 століття.

Саме тоді крім одягу та церковного начиння бісером стали розшивати м'які меблі, гаманці, чорнильниці, сумочки, шкатулки, футляри для лорнетів, кисети ягдташи. Все це буйство яскравих скляних візерунків тривало аж до початку двадцятих років минулого століття, а потім почалася світова війна, і людям стало не до сонячних намистин...


У наш час мистецтво вишивки бісером переживає свій Ренесанс, вироби з бісеру знову затребувані. Подивіться навколо ― вбрання від кутюр переливаються бісерними візерунками, на поличках бутиків красуються розшиті бісером сумочки, комірці і рукавички, світські левиці блищать на вечірках у сукнях, вишитих бісером.


Вироби, виконані професійними вишивальницями, звичайно прекрасні, але адже і Ви можете своїми руками вишити чарівну бісерну картину, тим більше що в наші дні для здійснення цього задуму немає потреби довго складати схеми, підбирати бісеринки за відтінками, а потім займатися пошуками підходящої канви і п'ялець. Готові набори для бісерної вишивки позбавлять Вас від усіх перерахованих вище клопоту.

 

Готові набори для вишивки

Будь-яка майстриня скаже, що рукоділля приносить радість у тому випадку, коли всі потрібні для творчості матеріали є під рукою, тому, якщо ви вирішили зайнятися бісерним шиттям, придбайте собі готовий набір для вишивання і насолоджуйтеся творчістю. Можливо, Вас зацікавить вишивка бісером, купити в Києві яку ми пропонуємо всім відвідувачам нашого інтернет магазину.


Відбираючи набори, ми подбали про те, щоб рукоділля приносило Вам лише позитивні емоції. Сюжети наших вишивок настільки різноманітні, що ви неодмінно знайдете серед них «картину своєї мрії».

У коробку кожного вишивального набору вкладено все необхідне:

  • нитки
  • натягнуте на підрамник полотно з надрукованою на ньому схемою
  • високоякісний бісер потрібних кольорів
  • спеціальні голки
  • маленьке кріплення, за допомогою якого можна повісити готове панно на стіну.

Всі ці чудові бісерні пейзажі, портрети або натюрморти можуть стати чудовим подарунком друзям або елегантним прикрасою Вашого будинку.


Якщо ж ви не готові до втілення у життя такого масштабного проекту, яким є велика бісерна картина, купіть найменший набір, призначений для вишивання картинки–магніту. Яскраві мініатюри із зображеннями милих звірят, пташок, казкових персонажів коштують недорого і вишиваються швидко. У теж час, якщо таку бісерну картинку виконати акуратно, нею можна буде прикрасити дитячу кімнату.

Подивитися усі готові набори для вишивання бісером

 

Чим відрізняється повна і часткова вишивка?

Вибираючи набір для бісерної вишивки, зверніть увагу на те, що картини виконуються в різній техніці. На деяких з них весь полотно заповнюється бісером, доступних в строгому порядку – така вишивка називається повною. Вона найбільш трудомістка, зважаючи на те, що нашивати на тканину доводиться дуже багато бісеринок, в теж час ця техніка вимагає від рукодільниці не стільки майстерності, наскільки посидючості й акуратності, так як бісеринки пришиваються рівними рядами, поштучно, «монастирським швом», тому така вишивка схожа з вишивкою хрестиком.

  
При часткової вишивки бісером покривають лише окремі деталі картини. Зазвичай цю техніку застосовують при вишиванні ікон – в цьому випадку тим же «монастирським швом» зашивають лише фон і шати святих, а їх обличчя і руки, видрукувані на тканини, залишають відкритими. Іноді при часткової вишивки використовують іншу техніку, при якій бісеринки прикріплюють до полотна більш складним у виконанні арочним або рядковим швом.

Поради початківцям вишивальницям

  • Пакетики з бісером можуть прорватися, тому перед початком роботи бісер слід пересипати в маленькі контейнери або пластикові баночки від ліків.
  • Під час вишивання покладіть перед собою на стіл шматок оксамиту і по мірі витрати висипайте на нього потроху бісеру – так бісеринки не будуть ковзати і розкачуватись, і вам буде зручно набирати їх на голку.
  • Не притягивайте сильно робочу нитку, інакше вишивку може «повести».
  • Дуже ретельно закріплюйте початок і кінець нитки.
  • Якщо ви помилково пришили бісеринку не того кольору, не турбуйтеся. Цей промах можна виправити. Для цього потрібно розчавити «неправильну» бусинку крихітними плоскогубцями або розламати її кінчиком вспарывателя швів. Таким чином вам вдасться вилучити помилкову бісеринку з полотна, зберігши при цьому цілісність робочої нитки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner