Коко 2.0 Книга

- В наявності
- Код: 244432
379 ₴
+380 (96) 098-99-00
- +380 (99) 933-83-63
- +380 (93) 600-77-11
- +380 (44) 223-01-00багатоканальний, звоніть з 9 до 18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
«Коко 2.0» — новий роман автора українських бестселерів Доржа Бату, у якому продовжуються пригоди, що розпочалися у книжці «Моцарт 2.0».
Хто ж не знає легендарну мадемуазель Шанель, творчиню маленької чорної сукні, твідового костюма, парфумів №5 та інших революційних модних штучок? Дивовижно, але її ідеї і досі не втрачають популярності. Виявляється, що після своєї смерті Ґабріель Шанель, як і Моцарт, змогла стрибнути крізь час і простір та замешкала в Нью-Йорку ХХІ століття! Доля підкидає геніальній кутюр’є все нові і нові сюрпризи: невгамовний Моцарт і його подруга Стася безслідно зникають. Першою ниточкою у розслідуванні стає загадкова записка, яку знаходять працівники Музею Метрополітен. Усе б нічого, але написана вона на малюнку самого Леонардо да Вінчі! Коко Шанель розуміє, що це чудова нагода з’ясувати, як і навіщо відбуваються мандрівки у часі, а головне — хто за цим усім стоїть.
Це історія про те, як змінюються епохи й континенти, життєві цінності і правила гри. Нестримна фантазія автора, цікаві історичні факти, влучні та дотепні ілюстрації Юлії Самелюк, а також QR-коди, що доповнюють реальність книжки, занурюють читача у вир незабутньої пригоди.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| ISBN | 978-966-448-032-8 |
| Вид палітурки | Твердий |
| Рік видання | 2022 |
| Жанр | Роман |
| Кількість сторінок | 560 |
| Мова видання | Українська |
| Стан | Новий |
| Виробник | БАТЕ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автор | Бату Дорж |
| Артикул | 244432 |
| Кількість сторінок, шт. | 560 |
| Рік випуску | 2022 |
- Ціна: 379 ₴

